Soner AKTAŞ ®™ █║▌│█│║▌║││█║
Hoşgeldiniz.

sizde sitemizin tüm içeriğinden faydalanmak istiyorsan üye olun veya üye iseniz giriş yapınız iyi forumlar .

Hoşgeldiniz.

sizde sitemizin tüm içeriğinden faydalanmak istiyorsan üye olun veya üye iseniz giriş yapınız iyi forumlar .

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the site & Siteye Hoşgeldiniz.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Galeri
Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 141 kişi 5/14/2011, 14:38 tarihinde online oldu.
En son konular
» Peki bunlari biliyormuydunuz
Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty7/8/2011, 11:46 tarafından Nymphadora.*

» Benden avatarlar .
Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty7/8/2011, 11:42 tarafından Nymphadora.*

» TÜM YALANLARA HAYIR!!!!!!
Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty7/8/2011, 11:20 tarafından Nymphadora.*

» Dünyalar kadar seviliyosun (:
Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty7/8/2011, 11:04 tarafından Nymphadora.*

» Soner aktas`in youtube sitesindeki özel videolari..
Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty7/8/2011, 11:03 tarafından Nymphadora.*

» Antalya Manzara Resimleri..
Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty7/8/2011, 11:00 tarafından Nymphadora.*

» Ben
Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty7/8/2011, 10:51 tarafından Nymphadora.*

» İTAAT EDENLER GİDECEK BİAT EDENLER GELECEK..!
Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty12/31/2010, 05:46 tarafından Admin

» Şimdi tanıdınmı beni ?
Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty12/17/2010, 08:55 tarafından Admin

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde SoNeR AkTaŞ adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Soner AKTAŞ ®™ █║▌│█│║▌║││█║ adresi saklayın ve paylaşın
Anket
Forum

Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Rep Gücü :
Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Left_bar_bleue1000/1000Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty
MesajKonu: Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde    Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde  Empty11/29/2010, 23:40

Kendimi anlatmak istedim sana ama boşaydı. Senin anlamak gibi bir niyetin yoktu. Çırpınışlarım boşaydı. Çabalarım sonuçsuzdu. İnsan görmek istediğini görür derler. Sen bende görmek istediklerini gördün, bana ait olan şeyleri değil.

Beni anlamadın ya, ona yanıyorum şimdilerde!

Seven bir çift göz vardı bir zamanlar. Sana her bakışında yaşlarla dolan bir çift göz. Başkalarının kaybolmak için her şeyi hiçe saydığı, seninse görmediğin bir çift göz. Şimdi nerelerde, ne yapıyor, kime bakıyor o gözlerdiye sorma bana! Sana bakmayacak, baktığında huzur bulmayacak artık o gözler. Sevdasını dillendirmeyecek. Onu anlamayan gözlerine "Beni anla." der gibi bakmayacak.

Sen haketmedin ne beni ne de sevgimi... Sen saygı duymadın ki aşka... Sen hiç bilmedin ki sevgi nedir? Sen hiç bilmedin ki seven bir yürek nasıl çarpar? Sen hiç sıladakini özlemedin ki... Sen beni hiç anlamadın be sevgili.

Yanışım boşa, biştişim boşa... Bu alevlenen kor boşa... Küllerinden yeniden doğuğ yüreğimi yeniden yakmak mı niyetin? Bu yangın boşa be sevdiğim. Yine geleceksin, yine alevleneceksin yüreğimde ve yine beni anlamadan çekip gideceksin buralardan...

Bu son yanışım olacak bu son bitişim. Yeni bir yangın daha yok sana. Yine gideceksin beni anlamadan... Ardından da küllerini göndereceğim.

Dedim ya bu son yanışım olacak bu son bitişim.
Yan-dım.
Bit-tim.
Sende bende bittin.
Küllerinden tekrar doğmamak üzere bittin.
Bu son yangın!
Artık ne sen varsın ne de ben.
Sende bende bu son yangında kül olduk!
Yeniden doğamayacak kadar yok olduk.
https://soner-aktas.yetkin-forum.com

Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şimdi tanıdınmı beni ?
» Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!