Soner AKTAŞ ®™ █║▌│█│║▌║││█║
Hoşgeldiniz.

sizde sitemizin tüm içeriğinden faydalanmak istiyorsan üye olun veya üye iseniz giriş yapınız iyi forumlar .

Hoşgeldiniz.

sizde sitemizin tüm içeriğinden faydalanmak istiyorsan üye olun veya üye iseniz giriş yapınız iyi forumlar .

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the site & Siteye Hoşgeldiniz.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Galeri
Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 141 kişi 5/14/2011, 14:38 tarihinde online oldu.
En son konular
» Peki bunlari biliyormuydunuz
Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty7/8/2011, 11:46 tarafından Nymphadora.*

» Benden avatarlar .
Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty7/8/2011, 11:42 tarafından Nymphadora.*

» TÜM YALANLARA HAYIR!!!!!!
Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty7/8/2011, 11:20 tarafından Nymphadora.*

» Dünyalar kadar seviliyosun (:
Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty7/8/2011, 11:04 tarafından Nymphadora.*

» Soner aktas`in youtube sitesindeki özel videolari..
Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty7/8/2011, 11:03 tarafından Nymphadora.*

» Antalya Manzara Resimleri..
Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty7/8/2011, 11:00 tarafından Nymphadora.*

» Ben
Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty7/8/2011, 10:51 tarafından Nymphadora.*

» İTAAT EDENLER GİDECEK BİAT EDENLER GELECEK..!
Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty12/31/2010, 05:46 tarafından Admin

» Şimdi tanıdınmı beni ?
Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty12/17/2010, 08:55 tarafından Admin

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde SoNeR AkTaŞ adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Soner AKTAŞ ®™ █║▌│█│║▌║││█║ adresi saklayın ve paylaşın
Anket
Forum

Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Rep Gücü :
Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Left_bar_bleue1000/1000Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty
MesajKonu: Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!    Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!  Empty11/12/2010, 20:25

Ben hayata tek geldim, tek giderim! Bu dünyada bi Allah'ı bi kendimi bilirim... Zamanında sevdiklerimi gerekirse tek tek silerim!. Bu hayat benim istediğim gibi yaşarım! Değer vereni hayatıma sokar, vermeyenin hayatına hüzün sokarım.. Bugün ağlar yarın susarım.. Gözümdeki her damla yaşın hesabını gün gelir sorarım...!!
https://soner-aktas.yetkin-forum.com

Alma beni karşına, KAN karışır gözyaşına!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mustafadan alma güzel sözler.....
» Şimdi tanıdınmı beni ?
» Beni Anlamadın Ya Ona Yanıyorum Şimdilerde