Soner AKTAŞ ®™ █║▌│█│║▌║││█║
Hoşgeldiniz.

sizde sitemizin tüm içeriğinden faydalanmak istiyorsan üye olun veya üye iseniz giriş yapınız iyi forumlar .

Hoşgeldiniz.

sizde sitemizin tüm içeriğinden faydalanmak istiyorsan üye olun veya üye iseniz giriş yapınız iyi forumlar .

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the site & Siteye Hoşgeldiniz.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Galeri
''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 141 kişi 5/14/2011, 14:38 tarihinde online oldu.
En son konular
» Peki bunlari biliyormuydunuz
''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty7/8/2011, 11:46 tarafından Nymphadora.*

» Benden avatarlar .
''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty7/8/2011, 11:42 tarafından Nymphadora.*

» TÜM YALANLARA HAYIR!!!!!!
''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty7/8/2011, 11:20 tarafından Nymphadora.*

» Dünyalar kadar seviliyosun (:
''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty7/8/2011, 11:04 tarafından Nymphadora.*

» Soner aktas`in youtube sitesindeki özel videolari..
''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty7/8/2011, 11:03 tarafından Nymphadora.*

» Antalya Manzara Resimleri..
''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty7/8/2011, 11:00 tarafından Nymphadora.*

» Ben
''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty7/8/2011, 10:51 tarafından Nymphadora.*

» İTAAT EDENLER GİDECEK BİAT EDENLER GELECEK..!
''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty12/31/2010, 05:46 tarafından Admin

» Şimdi tanıdınmı beni ?
''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty12/17/2010, 08:55 tarafından Admin

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde SoNeR AkTaŞ adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Soner AKTAŞ ®™ █║▌│█│║▌║││█║ adresi saklayın ve paylaşın
Anket
Forum

''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş..

YazarMesaj
SONER
Misafir

''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty
MesajKonu: ''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş..   ''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş.. Empty12/27/2009, 05:33

kadının birine arkadaşları,''senin kocana karşı ayrı bir bağllığın ve hürmetin var. Söz ağzından çıksın yeter. Bir dediğini iki etmiyorsun. Haline hem şaşırıyor hem de imreniyoruz'' demişiler.
''Bakın anlatayom size'' demiş kadın... ''Evlendiğimizde beni gelin getirirken bir ata kendisi, bir atada ben bindim . Önde o ar...kada ben evimize doğru gelirken benim bindiğim at bir defa tökezledi, arkasına döndü ve ata ''bir'' dedi. Biraz daha gittik , at yine tökezledi. Döndü ata ''iki'' dedi. Bir müddet gittikten sonra at yine tökezledi. Geriye döndü ve atın yanına geldi ve ata ''üç'' dedikten sonra tabancasını çıkarıp kafasına bir kurşun sıktı ve atı öldürdü...
Ben bu hadise karşısında büyük bir şaşkınlığa düştüm. ''Ne günahı vardı zavallı atın'' dedim. Geriye döndü ve bana ''bir'' dedi. O günden sonra ''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş..

''bir'' dediğini ''iki'' etmedim. demiş..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mevlana demiş ki: