Soner AKTAŞ ®™ █║▌│█│║▌║││█║
Hoşgeldiniz.

sizde sitemizin tüm içeriğinden faydalanmak istiyorsan üye olun veya üye iseniz giriş yapınız iyi forumlar .

Hoşgeldiniz.

sizde sitemizin tüm içeriğinden faydalanmak istiyorsan üye olun veya üye iseniz giriş yapınız iyi forumlar .

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to the site & Siteye Hoşgeldiniz.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Galeri
İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 141 kişi 5/14/2011, 14:38 tarihinde online oldu.
En son konular
» Peki bunlari biliyormuydunuz
İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty7/8/2011, 11:46 tarafından Nymphadora.*

» Benden avatarlar .
İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty7/8/2011, 11:42 tarafından Nymphadora.*

» TÜM YALANLARA HAYIR!!!!!!
İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty7/8/2011, 11:20 tarafından Nymphadora.*

» Dünyalar kadar seviliyosun (:
İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty7/8/2011, 11:04 tarafından Nymphadora.*

» Soner aktas`in youtube sitesindeki özel videolari..
İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty7/8/2011, 11:03 tarafından Nymphadora.*

» Antalya Manzara Resimleri..
İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty7/8/2011, 11:00 tarafından Nymphadora.*

» Ben
İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty7/8/2011, 10:51 tarafından Nymphadora.*

» İTAAT EDENLER GİDECEK BİAT EDENLER GELECEK..!
İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty12/31/2010, 05:46 tarafından Admin

» Şimdi tanıdınmı beni ?
İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty12/17/2010, 08:55 tarafından Admin

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde SoNeR AkTaŞ adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Soner AKTAŞ ®™ █║▌│█│║▌║││█║ adresi saklayın ve paylaşın
Anket
Forum

İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim,

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Rep Gücü :
İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Left_bar_bleue1000/1000İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty_bar_bleue  (1000/1000)

İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty
MesajKonu: İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim,   İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, Empty4/12/2010, 00:28

İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim, insanlar için olayların değil kendilerinin daha önemli oldğunu öğrendim, her ne kadar ince kesersen kes kestiğinin her zaman iki yüzü olduğunu öğrendim; geç oldu belki ama ÖĞRENDİM
https://soner-aktas.yetkin-forum.com

İnsanları ne kadar düşünürsen düşün onların senı o kadar düşünmediğini ögrendim, güven elde etmek için yılların gerektiğini ama yok etmek için saniyelerin yettiğini öğrendim,
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hatırlamak istiyorum gözlerinin rengini.. Yeşil miydi yapraklar kadar ? Yoksa mavimiydi denizler kadar ?? Ela mıydı dağların tepeleri kadar ? Yoksa körmüydü gözlerin bendeki bu aşkı görmeyecek kadar ?
» Önüne geceni degil,Ugruna öleni SEV! Sana bakani degil,sana Tapani SEV! Seni aglatani deyil,senin icin Aglayani SEV! Sevmenin adini deyil,sevmeyi Hak edeni SEV!!
» Dünyalar kadar seviliyosun (:
» LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUNUZ VE PAYLAŞINIZ...
» Yüzde ısrar etme doksan da olur İnsan dediğinde noksan da olur Sakın büyüklenme, elde neler var Bir ben varım deme, yoksan da olur